Pistolet Praktyczny KSB runda I


W niedzielę 18 lutego, na Strzelnicy Bojowej w Paczółtowicach odbyła się pierwsza edycja zawodów IPSC zorganizowanych przez Klub Strzelnica Bojowa.
Dużym zainteresowaniem cieszyło się szkolenie wprowadzające, przygotowane specjalnie dla osób bez doświadczenia, rozpoczynających swoją przygodę z IPSC. Mamy nadzieję, że udało nam się zbudować solidny fundament do dalszego rozwoju, dla niektórych zupełnie nowej pasji. W zawodach brali udział, także doświadczeni zawodnicy, razem ponad 30 strzelców z klubów strzeleckich z Małopolski, Śląska i Podkarpacia.

 

 

 

Gratulujemy zdobywcom trofeów doskonałych wyników.

 

Dziękujemy wszystkim Zawodnikom za udział w zawodach i zapraszamy na następną imprezę organizowaną przez Klub Strzelnica Bojowa dn. 11 marca.

 

Organizatorzy zawodów

 

 

Klasa Production

 

Msc.

Zawodnik

Klub

Pkt.

Procent

Klasa

1 Zbigniew Kaletka GWA 438,7400 100,00 Production
2 Wojciech Gądek TS4 396,4562 90,36 Production
3 Szymon Rypień KVG 366,9342 83,63 Production
4 Michał Sieczka KVG 323,5816 73,75 Production
5 Michał Gardian DEL 302,2437 68,89 Production
6 Dariusz Bismor GWA 294,3687 67,09 Production
7 Karol Sieczka KVG 287,6569 65,56 Production
8 Tadeusz Górka KRO 279,3204 63,66 Production
9 Krzysztof Kobos LOK 278,1278 63,39 Production
10 Marcin Dębski KVG 236,5097 53,91 Production
11 Michał Gonciarz KRO 218,8431 49,88 Production
12 Andrzej Wichary KOM 199,7140 45,52 Production
13 Szymon Jarosiewicz KVG 197,4667 45,01 Production
14 Miłosz Łyczakowski KRA 194,0663 44,23 Production
15 Jacek Kociołek ZSD 172,4568 39,31 Production
16 Piotr Janicki GWA 128,0318 29,18 Production
17 Piotr Procyk KSB 126,9766 28,94 Production
18 Zbigniew Mucha KSB 123,8714 28,23 Production
19 Michał Nowak-Pietrzyk KSB 81,9925 18,69 Production
20 Agnieszka Tabaszewska KRO 76,8401 17,51 Production
21 Lipka Wojciech KSB 41,6953 9,50 Production
22 Krzysztof Wyskiel KRO 26,0836 5,95 Production
23 Tomasz Sowa TS4 21,0303 4,79 Production



Klasa Standard

 

Msc.

Zawodnik

Klub

Pkt.

Procent

Klasa

1 Grzegorz Wieczorek LOK 100,0000 443,20 Standard
2 Szymon Mikeska LOK 92,1534 408,43 Standard
3 Paweł Prorok KVG 77,7040 344,39 Standard
4 Tomasz Wal LOK 68,4647 303,44 Standard
5 Paweł Przychodzeń KVG 65,5241 290,41 Standard
6 Tadeusz Noga ZSD 63,7513 282,55 Standard
7 Dariusz Dąbrowski ZSD 60,7588 269,29 Standard
8 Łukasz Franus KVG 55,2757 244,98 Standard
9 Łukasz Herman ARS 41,3585 183,30 Standard



Klasa Open

 

Msc.

Zawodnik

Klub

Pkt.

Procent

Klasa

 1 Bartosz Zakrzewski SRE 470,0000 100,00 Open