Jesienny Puchar Strzelca Bojowego KSB. Zawody odbędą się 28.10.2018 o godzinie 8:00 na strzelnicy w Paczółtowicach

PUCHAR STRZELCA BOJOWEGO KSB   

W niedzielę 28 stycznia, na Strzelnicy Bojowej w Paczółtowicach odbyły się pierwsze zawody strzeleckie zorganizowane przez Klub Strzelnica Bojowa.
W zawodach wzięło udział ponad 60 strzelców z 16 klubów strzeleckich z Małopolski, Śląska, Podkarpacia i Województwa Świętokrzyskiego.
Główną nagrodę w konkursie wiedzy o Strzelnicy Bojowej - pistolet Glock 17 - wygrał Kolega Remigiusz Galiński.
Najwszechstronniejszym zawodnikiem zawodów okazał się Kolega Michał Pietras-Roszkowski z Klubu Strzeleckiego KVG, który zdobył laury w 4 konkurencjach.

 

 

 

 

Gratulujemy zdobywcom trofeów doskonałych wyników.

 

Dziękujemy wszystkim Zawodnikom za udział w zawodach i zapraszamy na następną imprezę organizowaną przez Klub Strzelnica Bojowa dn. 18 lutego.

 

Organizatorzy zawodów

 

Puchar Strzelca Bojowego, Paczółtowice 28.01.2018

Pistolet Centralnego zapłonu:

 

Miejsce

Zawodnik

Nr

Klub

Pkt.

"X"

1 Andrzej Eliasz 36 KS Gwardia 1924 Sosnowiec 170  
2 Remigiusz Galiński 18 KS ZO LOK 166 3
3 Paweł Prorok 10 KS KVG 163 1
4 Anna Boba 52 KSS Piast Bieruń 163 1
5 Maciej Niemyjski 16 KS ZO LOK 162  
6 Rafał Czernecki 38 KS Arsenał 158 1
7 Paweł Przychodzeń 37 KS KVG 153 2
8 Michał Furman 35 KS KVG 152  
9 Tomasz Kołomyjski 7 KS KVG 150  
10 Michał Nowak-Pietrzyk 21 KS KSB 149 2
11 Arkadiusz Głębocki 9 KS Expert Jaworzno 148 1
12 Adrian Mosz 15 KS ZO LOK 132 1
13 Bogdan Stolarczyk 40 KS KROKUS Nowy Sącz 130  
14 Dariusz Cichostępski 24 K.S Krokus Nowy Sącz 127  
15 Krzysztof Zaczek 50 KS Gwardia 1924 Sosnowiec 120  
16 Konrad Bryliński 1 KS KVG 118  
17 Piotr Sroka 14 KS Arsenał 115 0
18 Tomasz Pająk 60 KS KVG 108  
19 Artur Wróbel 22 KS KVG 107  
20 Milos Vuckovic 34 KS KROKUS Nowy Sącz 92  
21 Adam Tomoński 28 KS KROKUS Nowy Sącz 87  
22 Jarosław Struzik 25 Srebrny Kur 83  
23 Krzysztof Wyskiel 30 KS KROKUS Nowy Sącz 77  
24 Łukasz Sułkowski 31 KS KROKUS Nowy Sącz 74  
25 Wojciech Rajski 48 KS LOK Szarotka 74  
26 Maciej Król 58   68 1
27 Michał Gonciarz 29 KS KROKUS Nowy Sącz 58  
28 Piotr Piotrowski 45 KS KROKUS Nowy Sącz 26  
PK Marcin Krawiec 5 KS KSB 169  
PK Tadeusz Górka 56 KS KROKUS Nowy Sącz 159  
PK Jacek Kociołek 47 KS ZSD 144  
PK Zbigniew Mucha 46 KS KSB 131  
PK Wojciech Rabiega 4 KS KSB 121  

 

Puchar Strzelca Bojowego, Paczółtowice 28.01.2018

Karabin Centralnego zapłonu:

 

Miejsce

Zawodnik

Nr

Klub

Pkt.

"X"

1 Piotr Janik 3 KS Arsenał 96 3
2 Michał Pietras-Roszkowski 2 KS KVG 95 3
3 Remigiusz Galiński 18 KS ZO LOK 94 2
4 Piotr Sroka 14 KS Arsenał 93 2
5 Paweł Przychodzeń 37 KS KVG 91  
6 Wojciech Gądek 8 KS TS44 90  
7 Artur Wróbel 22 KS KVG 90  
8 Dariusz Cichostępski 24 K.S Krokus Nowy Sącz 87  
9 Adam Tomoński 28 KS KROKUS Nowy Sącz 86  
10 Rafał Czernecki 38 KS Arsenał 86  
11 Jan Pelc 41 KS ZO LOK 85  
12 Mateusz Szubart 43 KS Kasztelan LOK Rzeszów 85  
13 Milos Vuckovic 34 KS KROKUS Nowy Sącz 81  
14 Tomasz Kołomyjski 7 KS KVG 80  
15 Marcin Dębski 13 KS KVG 80  
16 Jarosław Struzik 25 Srebrny Kur 80  
17 Łukasz Sułkowski 31 KS KROKUS Nowy Sącz 80  
18 Arkadiusz Głębocki 9 KS Expert Jaworzno 78  
19 Bogdan Stolarczyk 40 KS KROKUS Nowy Sącz 76  
20 Piotr Piotrowski 45 KS KROKUS Nowy Sącz 76  
21 Krzysztof Wyskiel 30 KS KROKUS Nowy Sącz 70  
22 Krzysztof Zaczek 50 KS Gwardia 1924 Sosnowiec 68  
23 Tomasz Pająk 60 KS KVG 67  
24 Maciej Król 58   58 1
25 Michał Gonciarz 29 KS KROKUS Nowy Sącz 53  
26 Adrian Mosz 15 KS ZO LOK 44  
27 Zbigniew Mucha 46 KS KSB 95  
28 Marcin Krawiec 5 KS KSB 93  
PK Wojciech Lipka 59   92 2
PK Jacek Kociołek 47 KS ZSD 74  
PK Wojciech Rabiega 4 KS KSB 55  

 


Puchar Strzelca Bojowego, Paczółtowice 28.01.2018

Strzelba dokładna:

 

Miejsce

Zawodnik

Nr

Klub

Pkt.

1 Krzysztof Moryś 55 KS LOK LOK Kraków 93
2 Michał Pietras-Roszkowski 2 KS KVG 90
3 Jan Pelc 41 KS ZO LOK 83
4 Dariusz Cichostępski 24 K.S Krokus Nowy Sącz 81
5 Maciej Niemyjski 16 KS ZO LOK 80
6 Paweł Prorok 10 KS KVG 79
7 Jerzy Górniak 53 KS KVG 75
8 Krzysztof Zaczek 50 KS Gwardia 1924 Sosnowiec 73
9 Bogdan Stolarczyk 40 KS KROKUS Nowy Sącz 69
10 Adrian Mosz 15 KS ZO LOK 67
11 Adam Tomoński 28 KS KROKUS Nowy Sącz 62
12 Michał Gonciarz 29 KS KROKUS Nowy Sącz 60
13 Tomasz Pająk 60 KS KVG 59
14 Tomasz Kołomyjski 7 KS KVG 56
15 Krzysztof Wyskiel 30 KS KROKUS Nowy Sącz 56
16 Piotr Piotrowski 45 KS KROKUS Nowy Sącz 56
17 Monika Janur 44 KS KROKUS Nowy Sącz 49
18 Milos Vuckovic 34 KS KROKUS Nowy Sącz 46
19 Łukasz Sułkowski 31 KS KROKUS Nowy Sącz 41
20 Wojciech Rajski 48 KS LOK Szarotka 27
PK Zbigniew Mucha 46 KS KSB 80
PK Jacek Kociołek 47 KS ZSD 66
PK Wojciech Rabiega 4 KS KSB 45

 

Puchar Strzelca Bojowego, Paczółtowice 28.01.2018

Pistolet Bojowy: 

 

Miejsce

Zawodnik

Nr

Klub

Pkt.

Czas

Hit Factor

1 Tomasz Kołomyjski 7 KS KVG 57 8,16 6,9853
2 Łukasz Franus 6 KS KVG 65 9,58 6,785
3 Wojciech Gądek 8 KS TS44 63 10,57 5,9603
4 Dariusz Cichostępski 24 K.S Krokus Nowy Sącz 79 15,75 5,0159
5 Mateusz Szubart 43 KS Kasztelan LOK Rzeszów 57 12,2 4,6721
6 Maciej Niemyjski 16 KS ZO LOK 79 17,08 4,6253
7 Zbigniew Szuba 23 KS ZSD 48 10,49 4,5758
8 Krzysztof Moryś 55 KS LOK LOK Kraków 70 15,41 4,5425
9 Piotr Sroka 14 KS Arsenał 49 10,85 4,5161
10 Szymon Rypień 19 KS KVG 47 10,56 4,4508
11 Zbigniew Klimek 12 KS Arsenał 64 14,41 4,4414
12 Rafał Szostek 27 KS ZSD 53 12,11 4,3765
13 Paweł Przychodzeń 37 KS KVG 53 12,19 4,3478
14 Michał Pietras-Roszkowski 2 KS KVG 57 13,33 4,2761
15 Michał Furman 35 KS KVG 63 14,74 4,2741
16 Remigiusz Galiński 18 KS ZO LOK 53 12,59 4,2097
17 Artur Wróbel 22 KS KVG 54 13,19 4,094
18 Michał Sieczka 11 KS KVG 40 10,11 3,9565
19 Tomasz Świderski 49 AZS PŚ Kielce 43 11,52 3,7326
20 Karol Sieczka 39 KS KVG 53 14,92 3,5523
21 Michał Nowak-Pietrzyk 21 KS KSB 38 11,08 3,4296
22 Bogdan Stolarczyk 40 KS KROKUS Nowy Sącz 65 19,79 3,2845
23 Arkadiusz Głębocki 9 KS Expert Jaworzno 50 15,86 3,1526
24 Jakub Praus 51 KS Arsenał 55 17,64 3,1179
25 Marcin Dębski 13 KS KVG 54 17,44 3,0963
26 Adrian Mosz 15 KS ZO LOK 49 16,38 2,9915
27 Michał Gonciarz 29 KS KROKUS Nowy Sącz 48 16,68 2,8777
28 Jan Pelc 41 KS ZO LOK 48 16,94 2,8335
29 Andrzej Eliasz 36 KS Gwardia 1924 Sosnowiec 41 14,73 2,7834
30 Maciej Król 58   48 18,56 2,5862
31 Krzysztof Zaczek 50 KS Gwardia 1924 Sosnowiec 43 17,58 2,446
32 Krzysztof Wyskiel 30 KS KROKUS Nowy Sącz 43 17,75 2,4225
33 Tomasz Pająk 60 KS KVG 45 18,91 2,3797
34 Adam Tomoński 28 KS KROKUS Nowy Sącz 43 20,32 2,1161
35 Rafał Czernecki 38 KS Arsenał 37 21,28 1,7387
36 Łukasz Sułkowski 31 KS KROKUS Nowy Sącz 55 33,52 1,6408
37 Milos Vuckovic 34 KS KROKUS Nowy Sącz 27 17,97 1,5025
38 Piotr Piotrowski 45 KS KROKUS Nowy Sącz 35 23,6 1,4831
39 Tomasz Białowolski 26 KS ZSD 17 17,74 0,9583
PK Wojciech Lipka 59   69 11,98 5,7596
PK Zbigniew Mucha 46 KS KSB 65 12,45 5,2209
PK Jacek Kociołek 47 KS ZSD 45 14,44 3,1163
PK Wojciech Rabiega 4 KS KSB 43 18,11 2,3744

Puchar Strzelca Bojowego, Paczółtowice 28.01.2018

Karabin Bojowy:

 

Miejsce

Zawodnik

Nr

Klub

Pkt.

Czas

Hit Factor

1 Piotr Janik 3 KS Arsenał 80 18,29 4,374
2 Piotr Sroka 14 KS Arsenał 67 16,01 4,1849
3 Michał Pietras-Roszkowski 2 KS KVG 67 21,07 3,1799
4 Mateusz Szubart 43 KS Kasztelan LOK Rzeszów 57 20,17 2,826
5 Paweł Przychodzeń 37 KS KVG 63 22,55 2,7938
6 Artur Wróbel 22 KS KVG 49 20,57 2,3821
7 Zbigniew Szuba 23 KS ZSD 59 24,93 2,3666
8 Krzysztof Wyskiel 30 KS KROKUS Nowy Sącz 64 27,53 2,3247
9 Tomasz Kołomyjski 7 KS KVG 46 21,48 2,1415
10 Adam Tomoński 28 KS KROKUS Nowy Sącz 64 29,92 2,139
11 Jan Pelc 41 KS ZO LOK 42 20,19 2,0802
12 Wojciech Gądek 8 KS TS44 45 24,2 1,8595
13 Bogdan Stolarczyk 40 KS KROKUS Nowy Sącz 53 29,11 1,8207
14 Milos Vuckovic 34 KS KROKUS Nowy Sącz 64 36,04 1,7758
15 Dariusz Cichostępski 24 K.S Krokus Nowy Sącz 54 30,94 1,7453
16 Jacek Nowak 33 KS Arsenał 35 20,45 1,7115
17 Rafał Czernecki 38 KS Arsenał 54 34,12 1,5826
18 Tomasz Pająk 60 KS KVG 41 32,21 1,2729
19 Łukasz Sułkowski 31 KS KROKUS Nowy Sącz 36 47,94 0,7509
20 Maciej Król 58   16 25,49 0,6277
21 Arkadiusz Głębocki 9 KS Expert Jaworzno 34 54,53 0,6235
22 Piotr Piotrowski 45 KS KROKUS Nowy Sącz 18 34,74 0,5181
23 Tomasz Białowolski 26 KS ZSD 11 47,65 0,2308
24 Rafał Szostek 27 KS ZSD -3 38,46 -0,078
PK Wojciech Lipka 59   68 18,58 3,6598
PK Zbigniew Mucha 46 KS KSB 64 17,86 3,5834
PK Wojciech Rabiega 4 KS KSB 54 24,55 2,1996
PK Jacek Kociołek 47 KS ZSD 45 32,2 1,3975


Puchar Strzelca Bojowego, Paczółtowice 28.01.2018

Strzelba Bojowa:

 

Miejsce

Zawodnik

Nr

Klub

Pkt.

Czas

Hit Factor

1 Krzysztof Moryś 55 KS LOK LOK Kraków 48 30,28 1,5852
2 Paweł Prorok 10 KS KVG 49 32,44 1,5105
3 Michał Pietras-Roszkowski 2 KS KVG 45 31,11 1,4465
4 Dariusz Cichostępski 24 K.S Krokus Nowy Sącz 48 36,77 1,3054
5 Maciej Król 58   45 38,49 1,1691
6 Jan Pelc 41 KS ZO LOK 52 46,41 1,1204
7 Mateusz Szubart 43 KS Kasztelan LOK Rzeszów 64 67,81 0,9438
8 Bogdan Stolarczyk 40 KS KROKUS Nowy Sącz 52 55,41 0,9385
9 Milos Vuckovic 34 KS KROKUS Nowy Sącz 36 44,4 0,8108
10 Tomasz Pająk 60 KS KVG 45 56,33 0,7989
11 Viktor Liakh 54 KS ZSD 21 42,05 0,4994
12 Krzysztof Wyskiel 30 KS KROKUS Nowy Sącz 44 112,64 0,3906
13 Łukasz Sułkowski 31 KS KROKUS Nowy Sącz 29 78,65 0,3687
14 Tomasz Białowolski 26 KS ZSD 16 50,33 0,3179
15 Wojciech Rajski 48 KS LOK Szarotka 16 51,48 0,3108
16 Zbigniew Szuba 23 KS ZSD 5 47,06 0,1062
17 Tomasz Kołomyjski 7 KS KVG 2 32,66 0,0612
18 Adam Tomoński 28 KS KROKUS Nowy Sącz 0 39,13 0
19 Michał Sieczka 11 KS KVG -3 46,95 -0,0639
20 Rafał Szostek 27 KS ZSD -40 37,6 -1,0638
PK Jacek Kociołek 47 KS ZSD 54 33,2 1,6265
PK Wojciech Rabiega 4 KS KSB 39 34,44 1,1324
PK Zbigniew Mucha 46 KS KSB 22 42,74 0,5147


TURA A - godz. 8:00 - 9:30

Pistolet centralnego zapłonu:

 

1 Marcin K.

2 Dariusz C.

3 Michał G.

4 Adam T.

5 Krzysztof W.

6 Łukasz S.

7 Michał F.

8 Anna B.

9_______________________

10_______________________

Karabin centralnego zapłonu:

 

1 Marcin K.

2 Dariusz C.

3 Michał G.

4 Adam T.

5 Krzysztof W.

6 Łukasz S.

8_______________________

9_______________________

10_______________________

 

 

Strzelba dokładna:

 

1 Dariusz C.

2 Adam T.

3 Krzysztof W.

4 Łukasz S.

5 Jerzy G.

6_______________________

 

Strzelba bojowa:

1 Michał S.

2 Zbigniew S.

3 Dariusz C.

4 Tomasz B.

5 Adam T.

Pistolet bojowy:

 

1 Michał S.

2 Zbigniew S.

3 Dariusz C.

4 Michał G.

5 Adam T.

6 Tomasz B.

7 Krzysztof W.

8 Łukasz S.

9 Rafał S.

10 Michał F.  

 

 

 

Karabin bojowy:

 

1 Adam T.

2 Rafał S.

3 Zbigniew S.

4 Dariusz C.

5 Tomasz B.

 

 

 

 

 

 

 

 

TURA B - godz. 9:30 - 11:00

Pistolet centralnego zapłonu:

 

1 Wojciech R.

2 Michał N. 

3 Łukasz G. 

4 Bogdan S.

5 Artur W.

6 Milos V.

7 Paweł P.

9_______________________

10_______________________

Karabin centralnego zapłonu:

 

1 Wojciech R.

2 Łukasz G. 

3 Bogdan S.

4 Artur W.

5 Milos V.

6 Paweł P.

8_______________________

9_______________________

10_______________________

 

 

Strzelba dokładna:

 

1 Łukasz G.  

2 Milos V.

3 Bogdan S.

4_______________________

5_______________________

6_______________________

 

Strzelba bojowa:

 

1 Krzysztof W.

2 Łukasz S. 

3 Dawid B.

4 Rafał S.

5 Milos V.

Pistolet bojowy:

 

1 Michał N.

2 Dawid B.

3 Łukasz G.

4 Artur W.

5 Milos V.

6 Paweł P.

7 Bogdan S.

8 Karol S.

10______________________

 

 

 

 

Karabin bojowy:

 

1 Łukasz S.

2 Łukasz G.

3 Krzysztof W.

4 Artur W.

5 Milos V.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TURA C - godz. 11:00 - 12:30

Pistolet centralnego zapłonu:

 

1 Arkadiusz G.

2 Piotr S.

3 Adrian M.

4 Andrzej M.

5 Maciej N.

6 Remigiusz G.

7 Andrzej E.

8 Rafał C.

9 Piotr P.

10 Wojciech R.

Karabin centralnego zapłonu:

 

1 Arkadiusz G.

2 Marcin D.

3 Piotr S.

4 Adrian M.

5 Remigiusz G.

6 Rafał C.

7 Piotr P.

8_______________________

9_______________________

10_______________________

 

 

Strzelba dokładna:

 

1 Adrian M.

2 Maciej N.

3 Piotr P.

4 Edward J.

5 Monika J.

6 Wojciech R.

 

Strzelba bojowa:

 

1 Bogdan S.

2 Wojciech R.

4_______________________

5_______________________

Pistolet bojowy:

 

1 Arkadiusz G

2 Marcin D.

3 Piotr S.

4 Andrzej M.

5 Maciej N. 

6 Remigiusz G.

7 Adrian M.

8 Szymon R.

9 Andrzej E.

10 Rafał C.

 

 

 

 

Karabin bojowy:

 

1 Arkadiusz G.

2 Piotr S.

3 Paweł P.

4 Rafał C. 

5 Bogdan S. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TURA D - godz. 12:30 - 14:00

Pistolet centralnego zapłonu:

 

1 Konrad B.

2 Tomasz K.

3 Jarosław S.

4 Paweł P.

5 Krzysztof Z.  

6_______________________

7_______________________

8_______________________

9_______________________

10_______________________

Karabin centralnego zapłonu:

 

1 Michał P.

2 Piotr J.

3 Tomasz K.

4 Wojciech G.

5 Jan P. 

6 Mateusz S.

7 Krzysztof Z.

8_______________________

9_______________________

10_______________________

 

 

Strzelba dokładna:

 

1 Michał P.

2 Tomasz K.

3 Paweł.P

4 Jan P.

5 Krzysztof Z.

6 Krzysztof M.

 

Strzelba bojowa:

 1 Michał P.

2 Tomasz K.

3 Paweł P.

4 Jan P.

5 Mateusz S.

6.Viktor L.

Pistolet bojowy:

 

1 Michał P.

2 Łukasz F.

3 Tomasz K.

4 Wojciech G.

5 Zbigniew K.

6 Jan P.

7 Mateusz S.

8 Wojciech R.

9 Tomasz Ś.

10 Krzysztof Z.

 11. Jakub P.

 

 

 

Karabin bojowy:

 

1 Michał P.

2 Piotr J.

3 Tomasz K.

4 Wojciech G.

5 Jacek N.  

6 Jan P.

7. Mateusz S.